Warsztaty tańca na wrotkach

14-03-2019 19:00 - 14-03-2019 21:00
Wrotkarnia Roller Disco
Połczyńska 115, Warsaw, Poland

Nadchodzi kolejna edycja warsztatów tańca na wrotkach!

Zaczynamy o godzinie 19, tradycyjnie rozgrzewką i podstawami jazdy.

Bardzo prosimy o wcześniejsze przybycie i przygotowanie do zajęć!

Osoby bez własnego sprzętu mają możliwość wypożyczenia go na miejscu.

UDZIAŁ:

Ceny za wstęp wynajmem wrotek:
Dorośli 22zł
Dzieci 19zł

Ceny za wstęp z własnym sprzętem:
Dorośli 14zł
Dzieci 12zł

Udział w zajęciach: BEZPŁATNY

PLAN:

– Na początek warsztatów wykonamy podstawowe ćwiczenia na rozgrzewkę oraz nauczymy się panować nad wrotkami
– Następnie przejdziemy do podstaw tańca.
– W trakcie trwania drugiej godziny wspólnie będziemy ćwiczyć kroki taneczne w grupach oraz parach

FAQ:

Pierwszy raz na wrotkach? Nie szkodzi! Przyjdź wcześniej, pokażemy co i jak. Osoby, które nigdy nie miały styczności z wrotkami zawsze dawały sobie radę na warsztatach tańca. Kask i niezbędne ochraniacze również można wypożyczyć na miejscu.

PROWADZĄCY:

– SK8 Dance David
– Instruktor Karol Gajdziński

*Każdy uczestnik bierze udział w warsztatach na własną odpowiedzialność.
**Uczestnicy zobowiązani są do przestrzegania regulaminu Wrotkarnia RollerDisco.
***W zajęciach mogą uczestniczyć dzieci wraz z opiekunem pod warunkiem płynnego poruszania się na wrotkach. Dzieci do 14 roku życia zobowiązane są do noszenia kasku i kompletu ochraniaczy.

Zapraszamy!

Sprawdź również ofertę zajęć jazdy figurowej na wrotkach!

wrotki-banner-175a

Related upcoming events

 • wrotki - banner 205.cdr
  25-04-2019 19:00 - 25-04-2019 21:00
  Nadchodzi kolejna edycja warsztatów tańca na wrotkach! Zaczynamy o godzinie 19, tradycyjnie rozgrzewką i podstawami jazdy. Bardzo prosimy o wcześniejsze przybycie i przygotowanie do zajęć! Osoby bez własnego sprzętu mają możliwość wypożyczenia go na miejscu. UDZIAŁ: Ceny za wstęp wynajmem wrotek: Dorośli 22zł Dzieci 19zł Ceny za wstęp z własnym sprzętem: Dorośli 14zł Dzieci 12zł Udział w zajęciach: BEZPŁATNY PLAN: – Na początek warsztatów wykonamy podstawowe ćwiczenia na rozgrzewkę oraz nauczymy się panować nad wrotkami – Następnie przejdziemy do podstaw tańca. – W trakcie trwania drugiej godziny wspólnie będziemy ćwiczyć kroki taneczne w grupach oraz parach FAQ: Pierwszy raz na wrotkach? Nie szkodzi! Przyjdź wcześniej, pokażemy co i jak. Osoby, które nigdy nie miały styczności z wrotkami zawsze dawały sobie radę na warsztatach tańca. Kask i niezbędne ochraniacze również można wypożyczyć na miejscu. PROWADZĄCY: – SK8 Dance David – Instruktor Karol Gajdziński *Każdy uczestnik bierze udział w warsztatach na własną odpowiedzialność. **Uczestnicy zobowiązani są do przestrzegania regulaminu Wrotkarnia RollerDisco. ***W zajęciach mogą uczestniczyć dzieci wraz z opiekunem pod warunkiem płynnego poruszania się na wrotkach. Dzieci do 14 roku życia zobowiązane są do noszenia kasku i kompletu ochraniaczy.

  Zapraszamy!

  Sprawdź również ofertę zajęć jazdy figurowej na wrotkach! wrotki-banner-175a
 • warszawa
  05-05-2019 18:00 - 05-05-2019 20:00
  Zapraszamy do wzięcia udziału w majówkowych warsztatach jazdy na wrotkach! Roller Disco Tour to pierwsze takie ogólnopolskie wydarzenie! Mamy zaszczyt otwierać naszymi warsztatami wrotkarnie w Kielcach i Wadowicach, następnie odwiedzimy Wywrotki w Mielcu i Rzeszowie, a w sobotni poranek będziemy uczyć w Lublinie, nasz przejazd zakończymy w Warszawie. Szykujemy warsztaty dedykowane zarówno dla osób, które stawiają pierwsze kroki na wrotkach, jak i dla osób, które chcą poprawić swoje umiejętności. W programie: ćwiczenia na koordynację, jazda na jednej nodze, hamowanie, jazda do tyłu, elementy slalomu, oraz kilka trików- opanowanie tych ćwiczeń sprawi, że będziecie pewniej czuć się na wrotkach, a co za tym idzie, będziecie głodni kolejnych wyzwań! Dodatkowo pokażemy wam podstawy tańca na wrotkach oraz jazdy figurowej. W planie mamy również konkurs limbo skating – (przejazdu pod tyczką) Harmonogram: 1 maja godz 12:00 Telegraf Kielce Narciarska 6 1 maja godz 18:00 Roller & Dance Wadowice ul. Konstytucji 3 Maja 12A 2 maja godz 13:00 Centrum Zabawy WyWrotki Mielec ul. Wolności 1 2 maja godz 18:00 Centrum Zabawy WyWrotki Rzeszów ul. Szpitalna 5 4 maja godz 11:00 SKATE TOWN Lublin ul. Krochmalna 13H 5 maja godz 18:00 Wrotkarnia RollerDisco Warszawa Połczyńska 115 Warsztaty poprowadzi Karol Gajdziński menedżer Wrotkarnia RollerDisco i instruktor I Love Wrotki, który przygodę z wrotkami rozpoczął kilka lat temu jako trener drużyny Roller Derby. Wieloletnia praktyka Karola w uczeniu jazdy na rolkach i wrotkach i niezliczona ilość przeprowadzonych warsztatów sprawi, że w mig pokochacie jazdę na wrotkach. Do pomocy dla dzieci stawi się na miejscu niezastąpiona Daria Lewandowska, wirtuoz tańca i Dominika Nawara, która zademonstruje jazdę figurową na wrotkach. Udział w warsztatach jest bezpłatny, należy wykupić wejściówkę do lokalu. Organizatorzy: I Love Wrotki Wrotkarnia RollerDisco Telegraf Kielce Roller & Dance Centrum Zabawy WyWrotki Mielec Centrum Zabawy WyWrotki Rzeszów SKATE TOWN Impreza organizowana pod patronatem Polski Związek Sportów Wrotkarskich Partnerzy: Powerslide Polska Chaya Skates Kontakt i współpraca: karol@wrotkarnia.com *Każdy uczestnik bierze udział w warsztatach na własną odpowiedzialność. **Uczestnicy zobowiązani są do przestrzegania regulaminu lokalu, w którym przeprowadzane są warsztaty. ***W zajęciach mogą uczestniczyć dzieci wraz z opiekunem pod warunkiem samodzielnego utrzymywania się na wrotkach. Dzieci do 16 roku życia zobowiązane są do noszenia kasku i kompletu ochraniaczy.